Kupić auto na raty

Firma Car Invest Europe oferuje osobom fizycznym i prawnym w Polsce nabycie samochodów używanych na raty w ramach leasingu na warunkach dogodnych dla każdego nabywcy. Finansowe wsparcie Firmy umożliwia Państwu nabyć pojazd we własność nawet dysponując niewielką kwotą. Firma oferuje również opcję kupna samochodu używanego na kredyt o pierwszej racie w wysokości do 25% ceny pojazdu. Zapraszamy Państwo wybrać właściwy model reprezentowane na płacach naszej Firmy w Polsce (Warszawa, Łódź), na dowolnym rynku Europy, USA lub zamówić na Firmie dobranie samochodu według określonych parametrów.

Razem z Firmą możecie Państwo dzień w dzień nabyć używane auto na raty bez usług banku i uiszczać należność na raty co miesiąc przez określony okres. Zapraszamy złożyć zamówienie, poczekać na akceptację (bardzo szybko), złożyć mały zestaw dokumentów i zawrzeć umowę.

Samochody używane na kredyt lub na raty — na czym polega różnica?

Nabycie samochodu używanego w kredyt nierzadko napotyka się na przeszkodę nie do pokonania w postaci pracownika banku, który niechętnie udziela kredytu na nabycie samochodu używanego. Dlatego nabywcy pozostaje jedynie zwrócić się do prywatnej firmy finansowej dla ułatwienia sobie kupna pojazdu. O ile często się myli pojęcie kupna na raty z nabyciem na kredyt na nabycie samochodu używanego, warto uświadomić sobie czym się różnią się te dwa sposoby kupna pojazdu:

 • w istocie sprawy kredytowanie jest udzielenie kwoty o znacznym oprocentowaniu, przecież samochód trzeba kupić i zarejestrować we własnym zakresie. Kupując auto na raty nabywca od razu otrzymuje do użytkowania pojazd i powoli uiszcza należność,
 • nabycie samochodu używanego na raty zawsze jest taniej niż nabycie nowego auta na kredyt,
 • w przypadku udzielenia kredytu nabywca otrzymuje tylko pieniędzy i we własnym zakresie rozwiązuje sprawy techniczne, z kolei kupno na raty obejmuje więcej bonusów i usług dodatkowych świadczonych przez Firmę,
 • bank ustala ścisły harmonogram wniesienia opłat, tymczasem Firma ma inne, bardziej elastyczne podejście do Klienta w zakresie uiszczenia należności, ku temu Firma ceni sobie, uwzględnia i wspiera interesy klienta,
 • aby otrzymać kredyt na kupno samochodu używanego należy dołożyć niemało sił, mieć doskonałą legendę kredytową i zgromadzić sporo dokumentów, natomiast Firma finansowa nie wymaga złożenia mnóstwa papierów i nie rozpatruje pożyczkobiorcę pod kątem doskonałości, ponieważ do chwili całkowitego uiszczenia należności z tytułu nabycia samochodu właścicielem auta jest sama Firma.

Obecnie najbardziej dostępną możliwością nabycia używanego pojazdu jest nabycie na raty auta z przebiegiem. Skorzystać z tej opcji może osoba fizyczna, jak również prawna, bowiem Firma Car Invest Europe jest autoryzowana i legalnie działa z uwzględnieniem VAT na rynku Polski.

Używane auta w kredyt na doskonałych warunkach

Fachowcy Firmy oferują udzielenie kredytu na nabycie auta używanego poniżej 5 lat użytkowania o minimalnym obciążeniu kredytowym. Firma załatwia wszelkie sprawy techniczne i prawne, ponadto nie wymaga obecności poręczycieli i nie bada legendy kredytowej Klienta. Nabycie auta z przebiegiem na kredyt od Firmy oznacza:

 • otrzymanie samochodu do użytkowania natychmiast po realizacji transakcji,
 • oszczędność czasu,
 • minimalną pierwszą opłatę (od 25%),
 • szybkie i sprawne zawarcie umów,
 • możliwość zmieniać terminy uiszczenia należności w zależności od sytuacji finansowej Klienta.

Firma oferuje Klientom usługę trade-in, tzn. używane auto stanowią swoistą pierwszą opłatę (lub jej część) z tytułu nabycia auta używanego. Na tym polu działamy na Ukrainie i w Polsce, oferujemy usługi nabycia auta na kredyt bez względu na rok produkcji pojazdu (na życzenie Klienta).

Tylko plusy i żadnych minusy

Firma wspomaga nabyć doskonały samochód z przebiegiem, zatem zapraszamy Państwa skorzystać z wielu zalet współpracy z Firmą Car Invest Europe.

 • Najbardziej szeroki asortyment – przed Państwem otwierają się rynki wszystkich krajów Europy i Ameryki Północnej o wielorakich wersjach marek, lat produkcji, zespołów zmiennych, m.in. marek wyjątkowo niezwykłych i ekskluzywnych, nigdy wcześniej nie wystawianych do sprzedaży na rynku lokalnym.
 • Przestępna cena – przy uwzględnieniu wydatków z tytułu dostawy, kontroli technicznej, załatwienia dokumentów, auto używane będzie kosztowało niedrogo, dlatego najczęściej nabywcy marek prestiżowych korzystają z kupna na raty.
 • Atrakcyjne bonusy od poprzedniego właściciela auta – z reguły właściciel auta w Europie bardzo troskliwie użytkuje swego ulubieńca i stale ulepsza go. Dlatego Państwo możecie nabyć samochód o wyjątkowo unikatowym wyposażeniu salonu lub auto wyposażone w zestaw o niezwykłych opcjach.
 • Firma ściśle pilnuje interesy Klienta i nie dopuszcza oszustw lub afer. Przez wiele lat Firma działa na rynku samochodowym w sposób sumienny i przejrzysty, udziela gwarancji, dokładnie sprawdza i kontroluje pojazdy na własnych warsztatach stacji obsługi technicznej, dlatego oferujemy Klientom modele niezawodne po cenie sprawiedliwej.

Zanim banki proponują wielkie oprocentowanie na niekorzystnych warunkach Firma Car Invest Europe wspomaga sprawnie urzeczywistnić marzenie Klienta o minimalnym obciążeniu finansowym. Zapraszamy do kontaktu!

1