Giełda samochodów - rozliczenie w Polsce

Wymiana samochodów (Trade-In)

Korzystanie z usług Trade-In centrum wymiany używanych samochodów z przebiegiem jest nie tylko bardzo wygodne, ale także całkowicie bezpieczne i niezawodne. Kupując używany samochód, możesz dużo zaoszczędzić w porównaniu z kupnem nowego samochodu. Jednocześnie kupujący zawsze ma szeroki wybór różnych modeli i producentów. Tym samym korzystając z usług firmy będziesz mógł wymienić auta i kupić auto swoich marzeń, bez przepłacania i bez marnowania czasu na długą i męczącą procedurę samodzielnego poszukiwania nowego auta. Dodatkowo procedura samodzielnego wyboru auta jest czasochłonna, jest też dość niebezpieczna, ponieważ istnieje ryzyko spotkania z nieuczciwym sprzedawcą.

Trade in samochodami w Polsce

Firma “Car Invest Europe” może zaoferować wszystkim właścicielom samochodów trade in samochodami — korzystną opcję wymiany pojazdu na bardziej nowoczesny. Zwrócenie się do profesjonalistów znacznie zaoszczędzi Twój czas, a tutaj możesz zostać szczęśliwym posiadaczem stylowego i nowoczesnego samochodu, wydając minimum wysiłku, który można skierować na wiele innych przydatnych i przyjemnych rzeczy, a wszystko to dzięki programowi Trade-in. Wymiana auta na samochód za dopłatą w tym systemie jest niezwykle prosta, wygodna, przejrzysta i szybka. Tak więc wybierając pojazd w ramach trade in w firmie „Car Invest Europe”:

 • wymieniasz stary pojazd na bardziej nowoczesny i niezawodny;
 • oszczędzasz czas, nie szukając kupca na stary samochód;
 • zwalniasz się z konieczności samodzielnego zbierania i przygotowywania dokumentów w różnych instytucjach państwowych, a to znacznie uratuje układ nerwowy;
 • chronisz się przed oszukańczymi działaniami oszustów.

Klient może wybrać samochód w Europie lub w dowolnym salonie samochodowym, również „Car Invest Europe” ma swoje siedziby w Łodzi i Warszawie. Niedawno otwarto dodatkową stację serwisową, która umożliwia przeprowadzanie dokładniejszych przeglądów europejskich samochodów i poszerza możliwości wyboru.

Kontaktując się z firmą w celu wymiany samochodu na samochód, możesz liczyć na pożyczkę lub leasing.

Pomimo dużej liczby pozytywnych stron i dobrych opinii na temat wymiany samochodów, istnieje opinia, że centra samochodowe oferują cenę zakupu samochodu, który był w użyciu poniżej ceny rynkowej. Opinia ta ma logiczne wytłumaczenie, ponieważ przy obliczaniu wartości pojazdu klienta firma musi wziąć pod uwagę ilość pieniędzy, które będą musiały zostać wydane na przygotowanie i naprawę zakupionego pojazdu do dalszej odsprzedaży. Jednocześnie należy wziąć pod uwagę, że jeśli chcesz go sprzedać sam, właściciel musiałby wydać mniej więcej taką samą kwotę na przygotowanie samochodu do sprzedaży lub udzielić kupującemu rabatu w przybliżeniu w tej samej wysokości, ponieważ a także zapłacić określoną kwotę za transakcję.

Cechy procesu wymiany samochodu od firmy „Car Invest Europe”

Gdy więc rozwieją się wszelkie wątpliwości co do skuteczności systemu wymiany samochodów, można wrócić bezpośrednio do procesu jego wdrażania. Program wymiany starego samochodu na nowy działa tak.

 1. Klient wybiera model, który mu się podoba;
 2. Specjalista z centrum samochodowego wyjeżdża na przegląd i ocenę samochodu do wymiany;
 3. Koordynacja kosztów, szczegóły umowy;
 4. Właściciel przyjeżdża swoim starym samochodem;
 5. Równoczesne podpisanie umowy z klientem na zakup nowego samochodu i sprzedaż jego poprzedniego do salonu samochodowego;
 6. Dopłata różnicy w kosztach;
 7. Właściciel zabiera z parkingu nowe auto.

Również w wielu miastach Ukrainy pracownicy „Car Invest Europe” z wysokim profesjonalizmem i odpowiedzialnością zawsze chętnie pomogą w zakupie odpowiedniego pojazdu. Opowiedzą o specyfice tej procedury i ostrzeżą przed potencjalnymi zagrożeniami. Korzystanie z usług naszego centrum jest proste i wygodne, a każdy klient może liczyć na indywidualne podejście, a wymiana auta pozostawi po sobie tylko pozytywne emocje.

1