Selekcja samochodów w Warszawie, Polsce i za granicą

Dobór samochodów w Polsce

Profesjonalnie przeprowadzony dobór auta to gwarancja czystości prawnej i technicznej pojazdu, który zamierzasz kupić. Usługa ta nazywana jest również „samochodem pod klucz” i obejmuje wyszukanie pożądanej marki i modelu samochodu według parametrów, określonych przez klienta, sprawdzenie stanu technicznego i dokumentów. Pracownicy Car Invest Europe znajdą odpowiedni samochód w Warszawie, Łodzi czy innym mieście, dokładnie obejrzą auta sprowadzone z Niemiec, , innych krajów UE czy USA. Pomagamy ludziom uzyskać dokładnie taki samochód, jakiego chcą.

Kto potrzebuje eksperta doboru samochodów?

Jeśli nie masz czasu na poszukiwania, bo dobre samochody kupuje się bardzo szybko lub sprzedawca mieszka w odległym kraju, dobór auta powinieneś powierzyć sprawdzonemu selektorowi. Do Car Invest Europe najczęściej zwracają się osoby, które:

 • chcą mieć całkowitą pewność co do technicznej i prawnej strony transakcji;
 • chcą zaoszczędzić na zakupie dzięki rozsądnym negocjacjom (w razie potrzeby negocjujemy ze sprzedawcą pożądaną cenę);
 • nie mają czasu, chęci ani zasobów, aby stale przeglądać oferty rynkowe i podróżować w celu sprawdzenia nowych opcji;
 • chcą kupić samochód, ale nie rozumieją kryteriów wyboru;
 • jeszcze nie zdecydowali, jakiego pojazdu potrzebują.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i środkom technicznym nasi specjaliści nie marnują czasu klienta na oglądanie oczywistych śmieci. Szybka reakcja pozwala w jak najkrótszym czasie wybrać samochód o odpowiednich parametrach.

Jakie pułapki napotykają klienci?

Chcąc zaoszczędzić, niektórzy przyszli właściciele samochodów sami zajmują się poszukiwaniami. Ale prawie od razu wpadają w tarapaty, ponieważ oferowane są im samochody z:

 • z ukrytymi wadami – niektóre awarie podwozia, silnika, elektryki czy innych podzespołów są trudne do wykrycia od razu, ale z czasem na pewno się zamanifestują i wymagają kosztownych napraw;
 • przebiegiem niezgodnym z rzeczywistością (dla samochodów używanych);
 • problemami prawnymi – wiele opcji, które dobrze znamy.

Sprzedawcy pozbawieni skrupułów oferują również samochody, które zostały naprawione za niewielkie pieniądze po wypadku lub samochody starsze niż w dokumentach. Tak naprawdę sposobów na oszukanie kupującego jest wiele, więc pamiętaj, że w niektórych przypadkach samodzielny dobór samochodu grozi utratą nie tylko pieniędzy czy czasu, ale co znacznie bardziej przerażające – zdrowia i życia.

Zalety współpracy z profesjonalistami

Dobór samochodu pod klucz składa się z całego zestawu środków. Jest to przydatne, ponieważ nasze usługi pomogą Ci:

 • kupić pojazd po cenie niższej niż rynkowa (jeśli to w ogóle możliwe);
 • zarejestrować samochód szybko i bez dodatkowych środków;
 • zobaczyć raport wideo i fotograficzny dla każdej opcji;
 • poświęcić czas na biznes, rodzinę lub hobby zamiast bez końca analizować oferty.

Potrzebujesz wysokiej jakości doboru samochodu – skontaktuj się z Car Invest Europe, aby uzyskać poradę pod telefonami wymienionymi na stronie internetowej lub online.

1